راه های رسیدن به هواهین از بانکوک
صفحه اصلی » راهنمای گردشگری » راه های رسیدن به هواهین از بانکوک

راه های رسیدن به هواهین از بانکوک

| تاریخ نگارش : ۹ آذر ۱۳۹۶

برای رفتن به شهر هواهین از بانکوک روش های زیر وجود دارد.
۱⃣ استفاده از اتوبوس هایی که از فرودگاه سوارنابومی از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۷:۳۰ شب هر یک و نیم ساعت به هواهین می روند ( ۹ سرویس روزانه ). هزینه بلیط آن ۲۸۹ بات بوده و از طبقه اول گیت ۸ به ترمینال شمالی هواهین که فاصله ۵ کیلومتری از هواهین دارد عزیمت می کنند.اتوبوس ها وی ای پی و با کیفیت هستند.مدت زمان این سفر حدود ۳:۴۵ ساعت است.
۲⃣با استفاده از اتوبوس از ترمینال سای تای ( ترمینال شهر های جنوبی ) که در غرب بانکوک قرار دارد، با هزینه ۲۰۰ بات می توان به هواهین رفت. در این ترمینال نیز ون با هزینه ۱۸۰ بات برای هواهین وجود دارد.مدت زمان سفر حدود ۳ ساعت می باشد.
۳⃣ با استفاده از ون که هر نیم ساعت به سمت هواهین می روند و در میدان ویکتوری بانکوک واقع شده اند .از ۵ صبح تا ۸ شب و با هزینه ۱۸۰ بات این سرویس دهی را انجام می دهند.
۴⃣ استفاده از قطار و از ایستگاه هوالامپونگ بانکوک با انواع مختلف قطار ها که مدت زمان سفر آنها بین ۳:۲۰ تا ۴:۳۰ ساعت متغیر است و هزینه بلیط آنها از ۴۴ بات قطار عادی و معمولی تا ۸۲۲ بات قطار درجه یک با تخت خواب متغیر است.خوبی قطار آن است که ایستگاه قطار هواهین در قلب شهر قرار گرفته است.
۵⃣ از پاتایا دو روش برای رفتن به هواهین وجود دارد ،اول استفاده از اتوبوس های وی ای پی که در ساعات ۱۱ صبح و ۱:۳۰ عصر از ترمینال نورث پاتایا با هزینه ۳۸۹ بات به هواهین می روند .مدت زمان این سفر حدود ۵:۳۰ ساعت است. روش دوم استفاده از کشتی است که ساعت ۱۰ صبح از اسکله بالی های در انتهای واکینگ استریت به هواهین و اسکله خائو تاکیاب در جنوب هواهین می روند و ساعت ۱ عصر بر می گردند.مدت زمان این سفر حدود ۱:۴۵ ساعت و هزینه آن ۱۲۰۰ بات است.

 

نویسنده : بابک ناریان

نظرات بسته شده است.