مجموعه baan teelanka

مجموعه baan teelanka

| تاریخ نگارش : ۱۳ مهر ۱۳۹۶

مجموعه baan teelanka یا خانه وارونه در ۱۰ کیلومتری شمال شهر پوکت تاون و.حد فاصل بین سالن سیام نیرامیت شو و پرمیوم اوت لت در جاده bypass یا جاده شماره ۴۰۲ قرار دارد.این مجموعه تفریحی شامل سه بخش اصلی و سه بخش فرعی است که شما می توانید بلیط هر کدام را جداگانه یا چند تای آنها تهیه و از آنها بازدید کنید.سه بخش اصلی عبارتند از :
۱-بخش upside down house یا همان خانه وارونه که در آن همه وسایل به صورت وارونه ساخته و جاگذاری شده ،که بازدید کنندگان عکس را به صورت عادی گرفته ولی پس از وارونه کردن آن منظره جالبی را خواهند داشت. هزینه ورودی آن ۳۵۰ بات برای بزرگسالان و ۱۹۰ بات برای بچه هاست .
۲-بخش garden maze که یک باغ به صورت هزار تو می باشد که باید سعی کنید از درون آن و با نقشه اولیه به بیرون باغ بروید.ورودیه این بخش ۱۷۰ بات برای بزرگسالان و ۱۲۰ بات برای کودکان است.
۳-بخش room escape game یک بازی فکری شامل شش مرحله است که باید سعی کنید با حل معما ها در هر مرحله در مدت نیم ساعت از درون اتاقی که در آن محبوس شده اید به بیرون فرار کنید ،یک بازی مهیج و معما گونه که ورودی آن ۵۲۰ بات برای بزرگسالان و ۲۹۰ بات برای کودکان است.
سه بخش فرعی و جانبی نیز video studio با هزینه ۲۵۰ بات ، بخش ۹d cinema با هزینه ۱۷۰ بات و the drunk box با هزینه ۵۰ بات برای بزرگسالان می باشد که البته برای کودکان هزینه ها کمتر است.در صورتیکه از سه بخش اصلی بخواهید بازدید و استفاده نمایید هزینه آن ۹۸۰ بات ب ای بزرگسالان و ۵۱۰ بات برای کودکان و در صورت استفاده از تمام ۶ بخش این مجموعه هزینه ۱۳۰۰ بات برای بزرگسالان و ۷۲۰ بات برای کودکان خواهد بود.این مجموعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر پذیرای بازدید کنندگان می باشد.نویسنده:بابک

نظرات بسته شده است.