برای رفتن از بانکوک به کانچانابوری چه روشهایی وجود دارد
صفحه اصلی » راهنمای گردشگری » برای رفتن از بانکوک به کانچانابوری چه روشهایی وجود دارد

برای رفتن از بانکوک به کانچانابوری چه روشهایی وجود دارد

| تاریخ نگارش : ۱۹ آذر ۱۳۹۶

برای رفتن از بانکوک به کانچانابوری روش های زیر وجود دارد.
۱⃣ اتوبوس : از هر دو ترمینال موچید (northern ) با هزینه ۱۰۰ و ۱۳۰ بات هر ساعت یک اتوبوس و ترمینال سای تای southern ) با هزینه ۸۰ تا ۱۱۰ بات ( اتوبوس های درجه دو و درجه یک ) در هر نیم ساعت ، می توان در حدود ۲ الی ۲:۳۰ ساعت به کانچانابوری رسید. از ترمینال موچید از ۵ صبح تا ۴ عصر و از سای تای از ۴ صبح تا حداکثر ۱۰ شب اتوبوس وجود دارد.
۲⃣ مینی ون : از هر دو ترمینال سای تای و موچید به سمت کانچانابوری با هزینه ۱۲۲ بات وجود دارد. این ون ها بین ساعات ۴ صبح تا ۸ شب سرویس دهی دارند .
۳⃣ قطار : از بانکوک به سمت کانچانابوری دو ترن در روز از ایستگاه نانتابوری وجود دارد ، دقت کنید که قطار از ایستگاه مرکزی بانکوک ( هوالامپونگ ) به کانچانابوری سرویس طبق برنامه ندارد. این دو ترن در ساعات ۷:۵۰ صبح و ۱۳:۳۵ ظهر با زمانی حدود ۳:۳۰ ساعت به سمت کانچانابوری حرکت می کنند. هزینه بلیط آنها برای صندلی درجه سه ۲۵ بات ، برای درجه دو ۵۷ بات و برای درجه یک ۱۱۰ بات می باشد.
۴⃣ در صورتیکه با ترن یا اتوبوس از شهر های جنوبی تایلند مانند هواهین ، سورات تانی ،کرابی و… به سمت بانکوک می آیید ،می توانید در شهر راتچابوری پیاده شده و با اتوبوس های محلی و با ۵۰ بات که هر نیم ساعت به سمت کانچانابوری می روند به ان شهر رهسپار گردید.نویسنده:بابک

نظرات بسته شده است.