معرفي ساحل بانگ تاو
صفحه اصلی » نقاط گردشگری » سواحل و جزایر » معرفي ساحل بانگ تاو

معرفي ساحل بانگ تاو

| تاریخ نگارش : ۸ آبان ۱۳۹۵

اين ساحل در نيمه مسير فرودگاه پوكت به سمت ساحل پر جنب و جوش پاتونگ است و فاصله آن تا فرودگاه حدود ٢٠ دقيقه مي باشد .
همچنين اين ساحل متصل به يك مجموعه تفريحي بي نظير به نام “لاگونا” كه چهره ويژه اي به اين ساحل داده است .
اين ساحل در قديم داراي معادن قلع بوده و يكي از سواحل ثروتمند پوكت است و همچنين در حال حاضر پيشرو در پروژه هاي سازگار با محيط زيست مي باشد .
در سال هاي اخير نيز به دليل وسعت اين ساحل ويلا هاي لوكس و خاص زيادي براي فروش ساخته شده است كه اكثر كساني كه به دنبال اقامت در تايلند و زندگي در پوكت و كشور تايلند هستند از ويلاهاي اين قسمت خريد مي كنند و شروع قيمت اين ويلا ها از ١ ميليون بت ( ١٠٠ ميليون تومان ) است .
در اين ساحل ٥ اقامتگاه تفريحي لوكس ، چشمه هاي معدني خاص، زمين هاي گلف فراوان نيز وجود دارد .
اگر علاقه به ماندن ثابت در اين اقامت گاه هاي لوكس نداريد مي توانيد به سمت هتل دوسيت تاني ريزورت برويد و از مركز خريد Canal village laguna ديدن كنيد .
در اين مركز خريد مي توانيد به رستوران Albatross برويد و لحظات لذت بخشي را تجربه كنيد .
همچنين يك قايق شاتل نيز به صورت دائم در تمام ٥ اقامتگاه لوكس اين ساحل وجود دارد كه با آن مي توانيد زيبايي هاي ساحل را ببينيد .
در اين ساحل هم مانند ديگر سواحل تايلند اقامتگاه هايي به صورت سوئيت براي علاقه مندان به سفر هايي با هزينه پايين وجود دارد كه در حاشيه اين ساحل اجاره داده مي شود .
از رستوران هاي حاشيه اين ساحل نيز مي توان به رستوران غذاهاي دريايي آن به نام Lotus اشاره كرد كه مي توانيد غذاهاي دريايي با قيمت مناسب تر بخوريد و لذت ببريد .
از ديگر رستوران های ساحلي مي توان به :
Tatonka , Black cat
اشاره كرد كه مي توان انواع مختلف از رستوران ها را در آن يافت .
اسب سواري نيز از علاقه مندي هاي مردم اين ساحل و همچنين توريست هاي آن است .
انواع ماساژ در اين ساحل رونق دارد و همچنين مراكز ماساژ بسيار لوكس نيز در اين ساحل وجود دارد .
اين ساحل به طول ٦ كيلومتر و بزرگترين ساحل كشور تايلند مي باشد و مجتمع اقامتي “لاگونا پوكت” يكي از كامل ترين و مجهز ترين مراكز تفريحي در آسيا در اين ساحل مي باشد .

photo_2016-10-29_17-38-12 photo_2016-10-29_17-38-15 photo_2016-10-29_17-38-37 photo_2016-10-29_17-38-03 photo_2016-10-29_17-38-06 photo_2016-10-29_17-38-09

نظرات بسته شده است.